Вітаємо переможців  районного етапу виставки-конкурсу

"Новорічна композиція" та "Український сувенір"

 

Новорічна іграшка

 

Валах Ілона, уч. 1 класу (дипломи ІІ та ІІІ ступенів)

 

Осіпов Валентин, уч. 6 класу(диплом І ступеня)

 

Різдвяна свічка

 

Осіпова Кароліна, уч. 3 класу (диплом І ступеня)

 

 

Вітаємо переможців  районного етапу виставки-конкурсу "Квітковий  вернісаж"

"Флористика"

 

ІІ місце -Осіпова Кароліна , учениця 3 класу

 

"Аранжування"

 

ІІ місце - Тимко Юлія, Батицька Вікторія , учениці 11 класу,  Осіпов Валентин, учень 6 класу

 

2017-2018 н.р.

 

Районні предметні олімпіади

 

І місце з німецької мови здобула учениця 11 класу Батицька Вікторія

ІІ місце з трудового навчання  виборов  учень 10 класу Стельмах Сергій

ІІІ місце з економіки  здобув учень 11 класу  Хоній Богдан

ІІІ місце  з географії посів учень 10 класу Жук Богдан

 

 

Успішно закінчили 

 І семестр

 

3 клас

Навчаються на  високому рівні

 

Осіпова Кароліна

Остапчук Юлія

 

На достатньому рівні

 

Булка Остап

Гнідець Назарій

Жук Володимир 

Ковалик Діана

Олех Ростислав

Семерак Ірина

Соя Степан

 

4 клас

 

Підборіжна Яна

Біловус Марія

Каракевич Андріяна

Смерик Роман

Волянський Віталій

 

5 клас

Жила Назар

Жила Анастасія

Матвісик Остап

Мелешко Вероніка

Павлішко Себастіян

Семенцул Назар

Хоній Анастасія

Філь Марта

Тимко Оксана

 

6 клас

Марко Марія

Осіпов Валентин

Бутинець Ірина

Олех Микола

Тимко Богдан

 

7 клас

 

Жук Василь

 Бутинець Павло

 

8 клас

 

Жила Володимир

 

9 клас 

 

Мелешко Вікторія 

Павлішко Вікторія

 

10 клас 

 

Жук Богдан 

Сас Сергій

 

11 клас

 

Оглашенна  Марія

Хоній Богдан

 

Педагогічний колектив висловлює щиру подяку батькам за розумних, талановитих та творчих дітей !!!

 

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської молоді ім. Петра Яцика

ІІІ місце здобула учениця 3 класу Осіпова Кароліна 

ІІІ місце виборов учень  5 класу Матвісик Остап

2016 - 2017

Районні предметні олімпіади

ІІІ місце з екології здобула учениця 11 класу Войтасик Вероніка

ІІІ місце з німецької мови виборола учениця 9 класу Гнідець Юлія

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської молоді ім. Петра Яцика

ІІ місце здобув учень 4 класу Матвісик Остап (Вчитель Волошин Н. В.)

ІІІ місце виборов уень 6 класу Бутинець Павло (Вчитель Новоставська Л. І.)

"Квітковий вернісаж"

Номінація "Флористика"

І місце здобули учні 7 класу Стельмах Юрій та Лапавець Назар

ІІІ місце - учні 7 класу Жила Володимир та Луговий Олег

 

Номінація "Аранжування"

ІІ місце вибороли учні 8 класу Мелешко Вікторія та Тимко Олена

2015 - 2016

Районні предметні олімпіади

 

ІІІ місце з біології здобула учениця 9 класу Оглашенна Марія

ІІІ місце з правознавства виборола учениця 9 класу Оглашенна Марія

ІІІ місце з екології виборов учень 11 класу Кулинич Віталій

Новорічні конкурси

ІІ місце у номінації "Різдвяна свічка" здобули вихованці гуртка "Художня вишивка" (Керівник Хрущ М. С.)

ІІ місце у номінації "Новорічний вінок" здобула учениця 10 класу Войтасик Вероніка (Керівник Міщишин О. А.)

2014 - 2015

57-ий районний туристичний зліт учнів Яворівського району

                           ІІ - місце у районі

ІІІ місце - у конкурсі "Змагання з туртехніки".

                                                   (вч. Ковальчук В.О.)

 

2013 - 2014

З відмінними успіхами закінчили І семестр

  1. Жук Василь - учень 3 класу.
  2. Бутинець Павло- учень 3 класу.
  3. Глусь Надія -учениця 10 класу.
  4. Кусьвік Марія -учениця 10 класу.

56-ий районний туристичний зліт учнів Яворівського району

І місце - у конкурсі "Змагання з туртехніки".

(вчитель Ковальчук В.О.)

І місце- у конкурсі "В'язання вузлів" зайняла учениця 11 класу Козира Катерина.

(вчитель Ковальчук В.О.)

 

Фестиваль-конкурс для дітей та юнацтва "Різдвяні канікули"

ІІІ місце у номінації "Вокальні ансамблі та окремі виконавці" зайняв вокальний ансамбль.

(педагог-організатор)

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської молоді ім. Тараса Шевченка

ІІ місцезайняла учениця 5 класу Павлішко Вікторія .

(вчитель Федик І.С.)

Районні предметні олімпіади

ІІІ місце з основ християнської етики виборола учениця 10 класу Кусьвік Марія.

 

ІІІ місце з екології зайняла Морозович Марія, учениця 11 класу.