Вишиванка - це наша національна гордість! Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров'я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам'яті. Цей оберіг прийшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, велику любов до України.

18 травня в нашій школі відбувся День вишиванки. Дрескодом дня була вишиванка, і вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки.

У святкуванні взяли участь не лише учні, а й вчителі.

Проведення такого свята показало, що учні школи відчувають себе справжніми українцями і налаштовані на збереження нашої культури та традицій.

"Це добре слово - бабуся"

     17.05.2017 року учнями 3 класу Глиницького НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ"під керівництвом вчителя Дудяк М.В. було проведено свято "Це добре слово - бабуся".

       Метою даного свята було прищеплювати бажання дітей дбати про бабусь, надавати допомогу у справах, вміти своїми вчинками приносити їм радість, виховувати шанобливе ставлення до літніх людей.

     ДІти розказували вірші, співали пісні, танцювали. А Туз Н. разом їз бабусею підготував сценку "Сиві волосинки". Потім учні провели інтерв'ю "За що я люблю свою бабусю" і продемонстрували книжечки "Моя бабуся"  зроблені власними руками. Дуже цікаво було, коли бабусі, разом із дітьми співали віночок українських народних пісень. 

      На завершення свята онучата подарували бабусям відкритки, які виготовили самі, а бабусі пригостили їх солодощами. Свято завершилось, але добрий настрій у всіх залишиться ще надовго.

"Прощавай, Букварику."

    У п'ятницю, 12 травня учнями 1 класу під керівництвом вчительки Мелешко Л.О. було проведено свято "Прощавай, Букварику".  

     Буквар - це перша книжка першокласника. Але сталося біда і усі літери розгубилися. Лише звірі допомогли казковому Букварю зібрати їх. Учні чудово грали ролі цих звірів, а букварик мелодійно виконував свою пісню.

    Свято надовго запам'ятаєтся дітям і глядачам.

"День матері"

Напередодні чудового свята - Дня Матері - другокласники (учителт Кулинич Г. С.) запросили найдорожчих і наймиліших матусь і бабусь. Меленькі серця дітей переповнює велика і ніжна любов до них, і малеча тепло і ніжно вітала своїх найрідніших людей, дякувала їм за любов і ласку, веселила дотепними жартами, дарувала солодкі подарунки. А матусі вкотре відчули любов і доброту своїх дітей.

Поїздка в Крехівський монастир

10 травня учні 5-7 класів разом з вчителями Фульмес Н. С., Ковалик Н. С. та Федик І. С. відвідали Святомиколаївський Крехівський монастир на околиці Росточанського заповідника.

Діти побували у церквах св. Миколая та Преображення Господнього, помолились до чудотворних ікон Миколая і Верхратської Богородиці.

Мандрували крутими стежками Королівської гори, побували біля джерела Матері Божої, вмилися цілющою водою.

Найзахопливішим для дітей було відвідати печери у "Скелі Тимоша". А ще помолились на Хресній Дорозі на горі Побійній.

Мандрівка була захоплюючою і цікавою. Втомлені, але щасливі, повернулися додому.

 

Обережно!!!! Вірус кліщового енцефаліту!!!

З метою попередження зараження вірусом кліщового енцефаліту в Глиницькому НВК "ЗОШ І - ІІІ ст. - ДНЗ"пройшло ряд заходів: 

27 квітня учні 5-11 класів прослухали лекцію "Профілактика вірусного кліщового енцефаліту". Лекцію провели вчителі біології Мелешко М. І. та Фульмес Н. С.

В 10 класу 28.04. класним керівником Мелешко М. І. була проведена відкрита виховна година "Небезпечні комахи в лісі".

Варжнікова Л. В. провела з учнями 5-6 класів пізнавальну екскурсію "Комахи в нашому саду".

А також пройшов у школі конкурс малюнків "Як уберегтися від кліщів" (Ковалик Н. С.)

Загальношкільні батьківські збори

7 травня в Глиницькому НВК пройшли загальношкільні батьківські збори. Вони були присвячені закінченню 2016-2017 навчального року.

Спочатку учні школи продемонстрували святковий концерт присвячений Дню Матері. Дальше заступник з навчально-виховної роботи Гуцова Л.Р. розглянула разом із батьками досить актуальне питання "Що допомогає та заважає дитині вчитися". Леся Романівна розповіла про спільну роботу педагогічного колективу та батьків щодо підвищення якості знань учнів. Наступним питанням було підготовка школи до нового навчального року, яке підготувала директор Ковальчук Н. М., яка розповіла про перспективну мережу класів, а також про плани щодо оновлення навчально -матеріальної бази школи. 

Свій звіт про використання благодійних внесків підготувала для батьків голова ПК Ковалик Надія Степанівна, вона подякувала всім, хто допомагає школі. Останнім на порядку денному були класні батьківські збори, де батьки мали змогу поспілкуватися з класними керівниками та вчителями школи.

День ЦО в школі

У час, коли на Сході йде неоголошена війна, кожен українець маленький чи дорослий повинен знати, як правильно евакуювати з приміщення , погасити полум’я, одягнути протигаз, надати першу допомогу. І щоб школярі мали змогу навчитися цій майстерності 5 травня в Глиницькому НВК "ЗОШ І - ІІІ ст. - ДНЗ" пройшов День цивільної оборони.

Розпочався цей день з загальношкільної лінійки і урочистого відкриття "Дня ЦО” директором НВК Ковальчук Н. М.  Головним моментом Дня ЦО стала екстренна евакуація постійного складу школи за основним сигналом цивільної оборони "УВАГА, ВСІМ!”, під час якої всі ланки невоєнізованих формувань ЦО відпрацювали послідовність дій та показали високу готовність при виникненні надзвичайних ситуацій. Учні старших класів вправно продемонстрували надання першої медичної допомоги пораненим. Крім цього, вчителі школи Грюнер А. Я. та Балух М. М. разом із учнями показали всім присутнім, як правильно зібрати сумку при екстреній евакуації. Закінчився  День ЦО підбиттям підсумків та обговоренням результатів проведення Дня ЦО з керівним складом школи, відповідальними особами, педагогічними працівниками.

Дуже хочеться, щоб війна скоріше закінчилась, щоб усі повернулись додому, а навички, здобуті у День цивільної оборони, знадобилися тільки у навчанні.

"Первоцвіти просять захисту"

З першим подихом весни, коли сонячні промені зігрівають землю, у лісах та на галявинах починає танути сніг, і з’являються перші весняні квіти. Першоцвіти – провісники весни, адже вони першими прикрашають наші ліси, луки та степи своїми різнобарвними квітками. Більшість з нас навіть не здогадуються, що, зриваючи квітучу надземну частину рослини, ми порушуємо нормальний її розвиток або зовсім губимо її. А таке масове знищення або порушення місцезростань веде до поступової загибелі усієї популяції рослини. Тому багато первоцвітів вже зараз потребують певних заходів охорони.

З метою залучення учнівської молоді до вивчення проблеми збереження первоцвітів, ознайомлення з рослинами, рідкісними та зникаючими видами, занесеними до Червоної книги України, приверненням уваги до охорони ранньоквітучих рослин в Глиницькому НВК "ЗОШ І - ІІІ ст. - ДНЗ" з 19 по 27 квітня пройшла природоохоронна акція "Первоцвіти просять захисту".

В рамках акції учні 5-10 класів переглянули відеоролик "Первоцвіти просять захисту" підготовлений вчителем географії Ільків Л. Б.

Учень 7 класу Стельмах Юрій взяв активну участь та переміг в конкурсі стінгазет (вчитель Ільків Л. Б.)

Учні 1-6 класів взяли участь у написанні казок, віршів, створенні агітаційних листівок і тд.

Крім цього, учні 1-3 класів також долучилися до даної акції та взяли участь у конкурсі малюнків "Первоцвіти просять захисту" (Вчителі Кулинич Г. С., Мелешко Л. О., Дудяк М. В.)

Також, просимо всіх небайдужих прислухатися до свого розуму і совісті та активно підтримати зусилля для збереження нашого майбутнього та майбутнього наших дітей і всіх наступних поколінь.  Не знищуйте квіти! Квітка у вазі – полонянка, яка приречена на загибель. Хай лісові квіти тішать око, серце і душу всіх, хто пройде слідом за вами.

Засідання педагогічної ради

28 квітня в Глиницькому НВК відбулося засідання педагогічної ради.

На порядку денному були такі питання:

1. Затвердження завдань для проходження державної підсумкової атестації учнями 4 та 9 класів.

2. «Інтерактивні технології – шлях до формування творчої особистості (вільний обмін думками)

"Біль Чорнобиля"

Чорнобильська трагедія страшним тягарем лягла на плечі нашої країни. Її біль ми відчуваємо ще й досі. Щоб краще пізнати глибину трагедії, дізнатися про відвагу справжніх воїнів - героїв-ліквідаторів, не залишитись байдужими до чужго горя, цінувати і берегти кожну мить життя, другокласники разом зі своїм учителем Кулинич Г. С. провели 24 квітня годину пам'яті "Біль Чорнобиля".

"Де гаївочка лунала"

  Веснянки і гаївки - неоціненний скарб нашої національної культури, живе джерело української національної пісенності, що чарує немеркнутою красою.

    20 квітня учні 3-4 кл. Глиницького НВК під керівництвом класних керівників Волошин Н.В. і Дудяк М.В. провели цікаве свято "Де гаївочка лунала". Хлопці та дівчата весело співали, жартували, бавилися у веселі ігри ("Вербовая дощечка", "Кривий танець", "В нашім селі на горбочку...").

 

Хочемо сказати, щоб співали гаївочки вчора, завтра й нині, щоб звучали вони вічно по рідній Вкраїні!  

Година формування ціннісного ставлення до природи

     11.04.2017 р. з учнями 3-4 класів Глиницького НВК було проведено годину формування ціннісного ставлення до природи. 

     Метою цього заняття було розширення і поглиблення знань про весняні явища за допомогою слова; виховання любові до птахів, до природи, ознайомлення з давніми народними звичаями зустрічі весни.

        Хлопчики-птахи і дівчатка-квіточки закликали весну, розказували вірші, легенди, співали пісні, провели невеличку вікторину "Птахи".

 

Рука дитяча не образить

Ніколи пташечку малу.

До неба за цю щиру радість

Шлемо ми дяку і хвалу! 

 

"Писанковий розмай"

7 квітня у Глиницькому НВК "ЗОШ І - ІІІ ст. - ДНЗ" відбулася виставка - огляд на кращу великодню композицію "Писанковий розмай", між учнями 1 - 11 класів. Більша частина робіт була виконана учнями початкових класів. Композиція семикласників визнана найкращою, робота учениці 4 класу Дацко Соломії, виконана у національно-патріотичному дусі, та Юрчик Оксани були представлені на районному етапі конкурсу.

Критеріями оцінювання стали:

- якість виконання композиції;

- естетичність оформлення;

- пізнавальне значення;

- практричне застосування.

Великоднім духом наповнилися стіни рідної школи.

День довкілля

У Глиницькому НВК "ЗОШ І - ІІІ ст. - ДНЗ" продовжується місячник озеленення, прибирання та благоустрою.

День довкілля був проведений в останню п'ятницю березня. Класні керівники разом із учнями впорядкували до належного естетичного стану шкільне подвір'я та спортивні майданчики. Подарунком для школи від 11 класу стала нова клумба, яка буде яскравим спогадом про проведені у школі роки. Теплі сонячні промені,свіжий весняний вітерець піднімали настрій і допомагали школярам. Результати побачили усі: чисте зелене подвір'я, доглянуті дерева, оновлені клумби, нові хатинки для птахів.

Чисте довкілля - це наше життя, наше здоров'я.

Тиждень дитячої та юнацької книги

В рамках проведення тижня дитячої та юнацької книги 17 березня в Глиницькому НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. – ДНЗ» була проведена інформаційна година «Книга – джерело грамотності, вихованості, всебічного розвитку особистості». З учнями було проведено конкурс віршів улюблених письменників, літературну гру «Чи знаєш ти творчість Шевченка?», бесіду «Книги в твоєму домі».

Крім цього, шкільний бібліотекар Подоборіжна Н. І. для учнів старших класів провела бібліотечний урок «Сила книги безмежна».

Протягом тижня було проведено багато цікавих та змістовних заходів, уроків, конкурсів на яких діти показали свої знання, вміння, навички та творчі здібності. Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги в Глиницькому НВК сприяв розвитку читання та широкому використанню можливостей літератури у вихованні підростаючого покоління.

Із книгою і словом подружися,

Хай буде книга – твій насущний хліб.

Тож зачерпни із неї і напийся

Снаги, що в серці залишає слід.

Шевченківські дні

Навесні, коли тануть сніги 
А на рясті просяє веселка , 
Повні сили й снаги 
Ми вшановуєм пам'ять Шевченка 

 

9 березня в день народження Т.Г.Шевченка в нашій школі пройшла урочиста лінійка, на якій учні мали змогу переглянути усний журнал у вигляді відепрезентації «Шевченкова весна». 
13 березня учнями 8-9 класів під керівництвом вчителя УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ Федик І. С. було проведено літературно - музичну композицію «Як з березня у березень іде весна, так із Шевченка починається Україна». Діти переглянули уривки з поем «Катерина», «Наймичка», почули про тернистий шлях Шевченка на засланні , в казематі. Роль Тараса майстерно зіграв учень 8 класу Тимко Р. У виконанні ансамблю дівчат пролунали пісні: «Така її доля», «На високій дуже кручі», "Вербова гілка», «Садок вишневий коло хати».

Свято 8 березня

У школі напередодні свята 8 березня хлопці 5-11 класів привітали дівчат з цим прекрасним днем. Теплими словами вони висловили свою повагу та любов до дівчат. Коридор був прибраний різнокольоровими повітряними кульками. Кожна дівчина отримала листівку і тюльпан. Настрій у школі був святковий.

Також команда дівчат мала змогу позмагатися із командою хлопців, які перевтілили себе за допомогою одягу у дівчат. Конкурси були різноманітні, а саме: "Відмінні господині", "Хто більше надоїть", "Бігуді", "Бліц-турнір", "Відгадай слово", "Веселі художники", "Конкурс між капітанами команд".

Команда хлопців, як справжні джентельмени, поступилися одним балом дівчатам. Тому перемогу здобула команда дівчат. Свято організувала педагог-організатор Ковалик Надія Степанівна.

ШЕВЧЕНКОВЕ СВЯТО

    Учні 3-4 кл., під керівництвом вчителів Волошин Н.В. і Дудяк М. В., провели Шевченківське свято.

     Ведучі розповіли про життєвий шлях Великого Кобзаря. Учні декламували вірші Шевченка, інсценізували уривок з оповідання С. Васильченка "Залізні стовпи", слухали пісні на слова поета "Думи мої, думи мої", "Садок вишневий коло хати", "Зацвіла в долині червона калина..."

       Пам'ятайте, що всі ви онуки Шевченка. Бережіть українську землю і українське слово Шевченка - це велика ласка Божа для нас.

   

 Тиждень хімії

З  20 по 24 лютого в Глиницькому НВК пройшов тиждень хімії, мета якого підвищити інтерес к вивченню предмету, викликати позитивні емоції, підвести до самостійних висновків і узагальненням, збагатити кругозір та інтелект учнів додатковими знаннями.  На протязі всього тижня в доступній ігровій формі проводилися заходи з хімії.

Тиждень розпочався загальношкільною лінійкою, на якій шкільні предмети сперичалися між собою хто важливіший. 21 лютого учні школи мали можливість переглянути фільм  "Сто відкриттів: ХІМІЯ". В середу, наші наймолодші школярі під керівництвом Мелешко Л. О. розказали про раціональне використання води, це був день хімії для наймолодших. 23 лютого пройшла літературно-музична композиція "Подорож в країну Хімляндії". Захід був насичений піснями, віршами, сценками та цікавими дослідами. Крім цього, протягом тижня учні школи взяли активну участь у вікторинах і конкурсах.

Отже, в ході проведення тижня хімії можна зробити наступні висновки: всі заходи тижня пройшли на хорошому організаційному та змістовному рівнях; учнів, які приймали активну участь у тижні хімії, було нагороджено. 

Річниця Революції Гідності

У нашій школі на протязі тижня пройшли виховні заходи присвячені Революції Гідності. Учні школи хвилиною мовчання та із запаленням свічки віддали шану загиблим на Майдані. Переглянули відеокліп "Небесна Сотня". Дізналися чому саме було дано назву Небесна Сотня. А також мали змогу переглянути фільм "Преломний момент".

Сьогодні, ми не маємо права забувати тих хто віддали найцінніше - ЖИТТЯ.

"Співачка досвітніх вогнів"

     Учні початкових класів провели усний журнал "Співачка досвітніх вогнів".

     Діти читали вірші Лесі Українки, інсценізували уривок з казки "Лелія". Школярі також переглянули презентацію "Життєвий і творчий шлях поетеси".

День української мови у наймолодших

Найбільше і найдорожче добро в кожного народу - це його мова. Неймовірно багатою є скарбниця української мови. Милозвучно вона лунала з уст школярів початкових класів у прислів'ях, скоромовках, піснях, віршах, смішинках.

... А наша співуча мова

Житиме віки

І не замовкне

Пусткою назавше.. 

"Білі ангели небес"

В ці скорботні для України дні учні початкових класів Глиницького НВК "ЗОШ І - ІІІ ст. - ДНЗ" разом із своїми класними керівниками зібралися на реквієм "Білі ангели небес". Усі вихованці пригадали лютневі події 2014 року, переглянувши відеоролик. Сподіваємося, що пам'ять про Героїв Майдану буде горіти вічною свічкою.

Засідання МО класних керівників

20 лютого в Глиницькому НВК "ЗОШ І - ІІІ ст. - ДНЗ" відбулося третє засідання методичного об'єднання класних керівників. Згідно робочого плану тема: "Формування у школярів високої громадянської активності та національної свідомості, дозволить зосередити увагу учнів на любові до України, виховує повагу до державних символів". На засіданні прозвучала доповідь класного керівника 10 класу Мелешко М. І., відбувся обмін досвіду між педагогами.

"До рідного слова торкаюсь душею"

21 лютого  відзначали Міжнародний день рідної мови. І в нашому НВК  не оминули увагою цієї важливої дати, адже це ще одна нагода нагадати всім про неоціненну роль мови в житті нації, народу.

Учителі та учнів цей день одягнули барвисті вишиванки і вийшли на тематичну лінійку , присвячену Міжнародному дню рідної мови, яку підготували учні 10-11 класів(вчитель Майстришин А.А.). Присутні дізналися про історію виникнення свята та переглянули відеоролик про значення рідної мови у житті кожного з нас.

Такожу 5-11 класах прозвучав «диктант єдності» «Україна – наша земля, наша Батьківщина». Усі уважно слухали текст диктанту, намагаючись написати його якнайкраще, адже у ньому звучали такі зворушливі  слова про рідний край, його історію…

Окрім того, у 8 класі відбулася відкрита виховна година «Променій,рідна мово!», на якій класний керівник Федик І.С. у доступній формі розповіла про тернистий шлях рідної мови від її зародження і до наших днів. Учні декламували вірші та переглядали відеопрезентацію «21 лютого – День рідної мови».

 Шкільний бібліотекар Подоборіжна Н.І. підготувала виставку художньої літератури на цю тематику.

МО вчителів початкових класів

14 лютого в Глиницькому НВК пройшло планове засідання методичного об'єднання вчителів початкових класів. Вчителі відвідали відкритий урок з математики у 1 класі проведений вчителем Мелешко Л.О. Урок дуже сподобався, як дітям так і всім присутнім, так як був насичений різними формами роботи, цікавими завданнями, а також використанням ІКТ. 

Засідання педагогічної ради

10 лютого в нашій школі відбулося засідання педагогічної ради. На порядок денний було винесені такі питання:

1.     Про активізацію розумової діяльності учнів 1 класу через використання творчих завдань. Гуцова Л. Р.

2.     Про стан викладання, рівень навчальних досягнень учнів з хімії.

Ковальчук Н. М.

3.     Вибір предметів для складання ДПА у 9 класі.

Гуцова Л. Р.

4.     Про стан внутрішкільної методичної роботи з класними керівниками школи.

Варжнікова Л. В.

"Проводи коляди"

Кожного року, переживаючи різдвяну радість, вітаємо один одного привітанням Христос Рождається і чуємо відповідь Славімо його. 

Таким коротким славним привітом учні нашої школи 10 лютого прославили народжене мале дитя у яслах. Тим самим, дякували Христу Богові за все. "Проводи коляди" пройшли під керівництвом вчителя християнської етики Фульмес Н. С. та за участю учнів 2-9 класів. Свято було наповнене великою кількістю колядок, різдвяних привітань, віршів та інсценівок. 

Всесвітній день водно-болотних угідь

2 лютого кожного року відзначається Всесвітній день водно-болотних угідь. Учні 8-10 класів Глиницького НВК мали можливість прослухати відкритий урок, проведений вчителем географії Ільків Л. Б., на тему: "Водно-болотні угіддя - наш природний захист від впливу стихійних лих" та переглянути відео про Дністерські плавні. 

"Понад Крутами вічність...."

1 лютого у нашому НВК пройшли години спілкування на тему "Понад Крутами вічність у сурми сурмлять", де учні мали можливість ще раз поринути у спогади січневого дня 1918 р.

В ім'я найсвятішої любові до Батьківщини, коли не було кому стати на захист кордонів молодої держави, пішла у бій горстка гордих юнаків, щоб своїм вчинком струснути совість нації, совість усіх майбутніх поколінь.

Учні уважно слухали розповідь класного керівника, розказували вірші, переглядали презентації та відео-фільми.

На закінчення, вшанували хвилиною мовчання пам'ять про замордованих героїв під Крутами. 

 

"Веселого Різдва"

27 січня у Глиницькому НВК пройшло свято "Веселого Різдва" на англійській мові. У ньому взяли участь учні 3-5 класів. Захід провела вчитель англійської мови Гіщак Н. М. На святі діти розказували вірші, співали пісні, виконували різні завдання. 

Головним героєм свята бів Санта Клаус. Він за добрі знання англійської мови приніс дітям хороші подарунки.

Свято св. Миколая

16 грудня до учнів Глиницького НВК завітав Святий Миколай. Усі з нетерпінням чекали на нього, тому ретельно готувалися до зустрічі. Другокласники під керівництвом Кулинич Г. С. поринули у зимову казку, у якій звірята шукали Святого. А допомогли їм у цьому ангелики та зірочки. Довгоочікувана зустріч відбулася. Усі з гарним настроєм і солодкими подарунками розійшлись по домівках.

"Жде його малеча вся...."

16 грудня У Глиницькому НВК, малеча дошкільної групи, під керівництвом вихователя Хрущ М. С., відсвяткували найвеличніше і найочікуваніше свято усіх дітей - свято Миколая. Діти розповідали віршики, співали пісеньки. Яскраво виступила у ролі антипка учениця 2 класу Осіпова Кароліна. Та найзахопливішою була зустріч саме із св. Миколаєм, який радісно привітав усіх із святом та пригостив діток подарунками. Зустріч із величним гостем залишиться у серцях дітей на довго.

Турнір правознавців

15 грудня у школі відбувся турнір правознавців у вигляді гри КВК "Чи знаєш ти свої права?" У турнірі брали участь команда "Правознавці" - учні 9 класу, капітан Жук Богдан та команда "Феміда" - учні 10 класу, капітан Оглашенна Марія.

В процесі гри було проведено різноманітні конкурси і змагання в яких учасники команд продемонстрували знання ЗДПЛ, Конвенції ООН про права дитини і ІІ розділу Конституції Украни інсценізовували окремі галузі права, складали проект "Якби я був міністром освіти...".

Компетентне журі, до складу якого входили учні 11 класу, завуч школи і вчителі оцінювали старання і знання команд. У загальному підсумку - перемогла дружба.

Андріївські вечорниці 

Одне з наулюбленіших народних свят в осінньо-зимовому циклі - це день святого Андрія Первозванного. Стародавня назва свята "Калита". Це час вечорницьких зібань молоді.

Четвертокласники провели жартівливі, веселі вечорниці. Протягом свята загальна увага була спрямована на калиту - великий корж з діркою посередині. Діти проводили цікаві ігри, розповідали жарти, співали українські народні пісні. Дівчатка разом з господинею ліпили вареники, а хлопці лускали кукурудзу та фасолю.

Вечорниці закінчилися колядкою "Україна колядує". Усіх присутніх пригощали смачними пампушками, які пекли батьки.

 Також хочемо подякувати учням 8 класу за активну участь в святі.

Вечорниці поглибили знання дітей про народні традиції та звичаї, виховали любов до української пісні, слова та нашого народу. 

Новорічні конкурси

12 грудня у нашому НВК пройшла виставка новорічних поробок, де вихованці НВК розкрили свої творчі здібності у створенні прикрас до Нового року.На виставці були представлені незвичайні, цікаві вироби з ватних дисків, ниток, пластмасових стаканчиків та пляшок та інших матеріалів. Новорічні прикраси, зроблені своїми руками, подарували усім щасливі передноворічні посмішки та гарний настрій.

 

"Андріївські вечорниці"

З–поміж великої кількості зимових свят найочікуванішим та найвеселішим завжди був і залишається день Святого Андрія (13 грудня), коли, за українським звичаєм,молоді люди збираються разом на веселих вечорницях, влаштовуючи забави, веселощі, ворожіння.

12 грудня у нашому НВК учні 8 класу разом із своїм класним керівником Федик І. С. підготували "Андріївські вечорниці". Глядачі  мали змогу доторкнутися до минувшини, поринути в атмосферу загадковості вечора на Андрія, відчути красу та поезію давніх обрядів та традиційних ворожіннь. Народні пісні, щирий сміх, приємна атмосфера залишили незабутні враження і теплий спогад. Усі учасники вечорниць могли скуштувати свіжого пампушка. На Андріївських вечорницях учні нашої школи ще раз довели, що у нашого народу багаті та цікаві обряди та традиції, залишені в спадок від наших бабусь і дідусів. 

Зустріч з воїнами АТО

З метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до Батьківщини, гордості за наших захисників Вітчизни  класний керівник 11 класу Міщишин О. А. разом із своїми вихованцями 9 грудня у Глиницькому НВК організували зустріч з односельцями – учасниками бойових дій в зоні АТО. 

І педагоги, і учні зі сльозами на очах зустріли своїх колишніх випускників як справжніх героїв. Запрошені гості не на багато старші за учнів, а вже встигли побувати на війні. Це люди сильної волі, міцного характеру, впевнені в собі патріоти України.

Не приховуючи хвилювання, бійців привітала директор школи Н. М, Ковальчук. Від імені педагогів та учнів вона висловила глибоку вдячність та шану бійцям за їхню мужність, за силу волі і витривалість.

Програму заходу супроводжували виступи школярів. На завершення всім учасникам бойових дій від всіх присутніх були вручені квіти та подяки.

"Хто зверху????"

З давніх-давен у суспільстві існує приховане протистояння між чоловіками та жінками. Виникають питання: Хто сильніший? Хто красивіший? Хто розумніший? Схоже, що цим питанням зацікавилися і наші учні.

8 грудня 2016 року у  нашому НВК відбулася інтелектуальна шоу-гра «Хто зверху». Учні 8 та 11 класів  взяли  активну участь у підготовці та проведенні цього заходу. Команда хлопців та дівчат продемонстрували свій інтелект, увагу та командну єдність. Гра була цікавою та напруженою.

МО вчителів німецької мови

8 грудня в Глиницькому НВК відбулося засідання вчителів німецької мови шкіл Краковецького округу. Вчитель Криворучко Т. Я. провела відкритий урок у 6 класі на тему: "Спорт". Урок був насичений цікавими формами роботи, використанням ІКТ, від чого всі присутні отримали задоволення. Проявили свою мовну компетенцію в обговоренні нових методів та прийомів проведення уроків з метою зацікавлення учнів у вивченні німецької мови.

"СНІД. Не дай йому шанс"

1 грудня, у всьому світі відзначають День боротьби зі СНІДом.

Понад чверть сторіччя пройшло з того часу, як над нашою планетою підняла голову жорстока, жахлива хвороба, яка дуже швидко розповзлась по всіх континентах, погрожуючи майбутньому нашої цивілізації. Учні 10 класу разом з вчителем Мелешко М.І, підготували захід під гаслом "Снід. Не дай йому шанс". На основі сценок учні показали якими способами передається СНІД і спростували неправдиві свідчення щодо його передачі. А закінчився захід прослуханням пісні про СНІД, яка заставила всіх присутніх задуматись над своїми вчинками.

"Безпека на дорозі"

22 листопада в рамках тижня "Безпека на дорозі" в актовому залі НВК відбулося змагання між учнями 9 - 11 класів щодо знання правил дорожнього руху.

На святі були присутні працівники міліції, які були в журі. Після оголошення результатів наші гості також провели бесіду з дітьми  щодо правил поводження на дорозі, розказали сумну статистику. Крім цього, звернули увагу і на правила поводження в школі, а також на права і ОБОВ'ЯЗКИ учня.

Родинне свято

23 листопада в нашому НВК пройшло дуже цікаве родинне свято. Вчитель 3 класу Дудяк Марія Володимирівна підготувала виступ своїх вихованців разом з їхніми батьками на тему "Наші обереги". Свято було насичене піснями, віршами, легендами, цікавими історіями про українські традиції.   Проте найцікавіше було побачити батьків в даній ролі, які в своєму повсякденному житті змогли знайти час і на декілька хвилин стати дітьми.

Дякуємо всім, хто брав участь та приклав багато зусиль для цього дійства.

"Безпека на дорозі"

24 листопада в рамках тиждня "Безпека на дорозі" класний керівник 7 класу Новоставська Любов Ігорівна підготувала виховну годину разом із своїми вихованцями на тему "Правила дорожнього руху".

Також вчителем малювання було організовано виставку малюнків з Правил дорожнього руху і поведінки учнів на дорогах. 

Дякуєм всім хто брав участь у даному тижні!!! Надіємось знання правил допоможе вам в житті!!!

 

МО класних керівників

24 листопада в Глиницькому НВК відбулося засідання методичного об'днання класних керівників. Класний керівник 9 класу Ковалик Надія Степанівна провела разом із своїми вихованцями відкриту виховну годину присвячену пам'яті загиблим на Майдані. Учні відтворили події 2013 року, а саме: декламували вірші, співали пісні, робили інсценізацію. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих героїв.

"Незабудки пам'яті"

Голодомор 1932- 1933 рр. був не випадковим явищем природного чи соціального походження, а наслідком цілеспрямовано застосованого більшовицькою владою терору голодом, тобто геноцидом. Щороку Україна прихиляє коліна перед мільйонами жертв Голодомору 1932-1933 років, перед тими страждальцями, могили яких розкидані по садках, балках, дворах, узбіччях доріг.

У нашому НВК пройшла акція "Незабудки пам'яті", у якій взяли участь учні 1 - 11 класів. Діти виготовили паперові незабудки, якими вшанували пам'ять жертв голодомору в Україні 1932-1933 років. Акція супроводжувалася хвилиною мовчання.

Засідання педагогічної ради

25 листопада в Глиницькому НВК відбулося засідання педагогічноїради. На порядок денний були винесені такі питання:

1. Про використання усної народної творчості на уроках української мови та читання з учнями 3 класу. Гуцова Л. Р.

2. Про стан роботи з охорони праці, техніки безпеки під час навчально-виховного процесу в школі. Ковальчук Н. М.

3. Інформація про виконання постанови педради від 29.01.2016 «Про стан викладання, рівень навчальних досягнень учнів з біології».

Ковальчук Н.М.