Інтелектуально - розважальна гра "Хто зверху"

       27 січня у нашій школі пройшла інтелектуально - розважальна гра "Хто зверху". Захід провів  вчитель інформатики Коцун В.І. Команда хлопців і дівчат  весело змагалися  між собою, активно відповідали на поставлені питання. Перемогла команда хлопців.

Крути. Наша слава і  честь

      29 січня у нашій школі відбулася урочиста лінійка, присвячена 100 - річчю бою під Крутами -  "Крути - наша слава честь і честь". Діти розповіли  про трагічні сторінки цього бою, про мужність і патріотизм  юних захисників станції Крути.

Вмерли в новім заповіті

З славою святих.

На Аскольдовій могилі

Поховали їх! 

Не будь агентом ФСБ . Виходь із соціальних  російських  мереж

      22.01 в Глиницькому НВК відбулася інформаційна лінійка "Не будь агентом ФСБ. Виходь з соціальних мереж Російської федерації", на якій було роз'яснено дітям, що у наш час  не варто спілкуватися  одне з одним у російських соціальних мережах.Потрібно бути патріотом своєї держави, свідомими  громадянами , мати високу культуру і здатність до критичного мислення, щоб протистояти впливу пропаганди . До речі, альтернатив у сучасному світі чимало: Facebook, Twiter,Googlt, Wiber...

Мета цієї акції - захистити інформацію про  себе , а також про події в Україні. 

 

Вітаємо всіх з Новим роком та Різдвом Христовим!

Хай Різдво у вишиванці
Розбудить вас щасливо вранці!
І принесе у вашу хату
Радість й усмішок багато.
Розбудить приспані надії,
Достатком й щастям вас зігріє,
Зігріє сонцем і любов'ю
Та подарує вам здоров'я.

Різдвяне свято "Christmas Party"

      28 грудня у нашому НВК відбулося різдвяне свято "Christmas Party" англійською мовою. Його провела вчитель англійської мови  Гіщак Н.М. Учні 3-6 класів розповіли про традиції святкування Різдва в Англії, а п'ятикласники інсценізували  казку "Теремок". Діти артистично грали свої ролі.

Передріздвяні мандрівки Львовом

     27 грудня учні нашого НВК разом зі своїми вчителями Ковалик Н.С. та Новоставською Л. І відвідали стародавнє  місто Львів. Учасники поїздки переглянули  мультфільм "Фердинанд", покатались на ковзанці та мали змогу відчути особливу святкову атмосферу, побувавши у центрі міста біля головної ялинки, а також відвідали  Різдвяний  ярмарок.

   Супернастрій, усвідомлення того, що ми - одна шкільна і класна родина, залишиться  у душах дітей  надовго. 

   

Педагогічні мандрівки

       21 грудня педагогічний колектив  нашого НВК здійснив культурно - просвітницьку екскурсію до древнього міста Лева. Мандрівка була цікавою  і незабутньою. Педагоги побували  у торговельному центрі «Форум», переглянули цікавий мультфільм  «Фердинанд», прогулялись вуличками вечірнього Львова, побували на Різдвяному ярмарку,  милувались головною красунею Львова, яка навіяла на всіх новорічно – різдвяний настрій .

       День швидко промайнув і нам потрібно  було повертатися додому. Всі залишились дуже задоволені і сповнені приємних  святкових вражень. Звичайно, все описати неможливо, але цей день залишиться в нашій пам’яті надовго,  сподіваємося, що ще не раз відвідаємо це стародавнє місто.

      До нових зустрічей, славне місто Лева, ми ще повернемось!

 

Рік новий іде новим кроком,

Всіх вітаєм з Новим роком!

Бажаєм здоров’я, добра і надії,

Хай в новому році збудуться мрії,

А святкова колядка на Різдво Христове

 

Дарує вам Віри, Надії й Любові.

Конкурс "Різдвяні канікули"

    15 - 19 грудня у нашому  НВК відбувся конкурс "Різдвяні канікули". Діти 1-11 класів підготували  власні роботи у номінаціях: "Різдвяна свічка", "Новорічна композиція". "Ялинкова прикраса", "Український сувенір". Компетентне журі відзначило творчість, креативність всіх дітей і вибрало  такі найкращі роботи: "Новорічна іграшка" (Осіпова К., 3 кл.), різдвяна композиція "Весела новина" (Волошин В., 1 клас), "Новорічна композиція" (Осіпов В., 6 клас), "Новорічна ялинка" (Андрусишин А, 1 кл.),  "Різдвяна свічка" (Осіпова К, 3 кл.), новорічні шишки "Свято наближається" (Валах І.1 кл.).  Ці роботи були представлені на районному конкурсі "Різдвяні канікули",  також були відзначені роботи всіх учнів 1-11 класів.

     Протягом тижня у НВК панував новорічно - різдвяний дух. В стінах школи лунали колядки , різдвяні пісні у виконанні учнів 1 -11 класів. А учні 8 класу поставили "Різдвяний вертеп". Серця всіх наповнились радістю  передноворічних святкувань.

Казка "Рукавичка  Святого Миколая"

    Найдужче діти люблять зиму за її казковість, чарівність і  незабутність. Ця пора року багата святами. У ніч перед 19 грудня  до чемних діточок  приходить святий Миколай.А до учнів  початкових класів нашого НВК  він завітав 18 грудня.  Другокласники (класовод Мелешко Л.О) підготували і провели казкове дійство  під назвою "Рукавичка Святого Миколая". Учні розказали історію виникнення  цього свята.Надзвичайно мелодійно  звучали  вірші,  пісні  "Нічка - чарівничка", "За вікном  летять  сніжинки", "Вже надходить  ніч  чарівно", "Ой хто, хто Миколая  любить". Казка закінчилася. Миколай  роздав усім діточкам солодкі подарунки і пообіцяв прийти наступного року.

Через поле, через гай іде Святий Миколай...

 

З давніх – давен прийнято вважати, що 19 грудня на землю сходить Святий Миколай. Не оминув він  нашої школи. 15 грудня, в переддень свята. він завітав до наших  найменших – п’ятиліток. Діти разом зі своїм вихователем Балух М.М. підготували святкове дійство «Через поле, через гай іде святий Миколай». Малюки  зустрічали любого гостя піснями, віршиками, веселими жартами.  Вони намагалися  артистично відтворювати  ролі, розповідали про свої  добрі справи, щоб заслужити нагороду від Миколая. За ці старання дідусь Миколай щедро  нагородив п’ятиліток і побажав їм бути чемними, розумними дітьми.

 

Тиждень права 

 

     З 4  по 8 грудня  в нашому НВК проходив тиждень права. Протягом цього  часу  відбулося  багато різноманітних  заходів. Бібліотекар школи оформила тематичну поличку «Права очима дітей». Класними керівниками  5 - 11 класів були проведені години спілкування: «Мої права, мої обов'язки», «Хочеш бути громадянином України - навчись  бути громадянином школи», «Наші права – щасливе дитинство», «Правила в житті людини потрібні для того, щоб…». У  9 класі  відбувся урок правознавства  "Права людини" та урок-практикум «Місцеве самоврядування» (вчитель Міщишин О.А), на який була запрошена голова Краковецької селищної ради Ольга Мамчур.  Психолог школи Коцун О. М. провела зі старшокласниками тренінг «Підлітки мають знати свої права». Протягом тижня діяла виставка малюнків на тему «Права дитини в малюнках»

 

 Ми теж обираємо  здорові звички!

 

 Ми не палимо, займаємося фізкультурою, не їмо шкідливих продуктів. Наша мета - зберегти здоров'я, щоб бути  активними на довге життя. Ми теж підтримуємо здоровий спосіб життя.

  Мета проведених  уроків здоров'я у нашому НВК -  розвивати вміння бережливо ставитися до свого здоров'я, як до найвищої цінності.  Вчитель основ здоров'я  Варжнікова Л. В. разом з учнями розмірковувала про те, яким  чином здорове харчування впливає на спосіб життя. Були перелічені  продукти, які є корисними для здоров'я.  Учні створили колаж малюнків про небезпечні звички.

 

"Нумо,  хлопці"

 

Щоб привітати воїнів АТО, татусів і дідусів, учні 3-4 класів підготували святково-розважальну програму  «Нумо, хлопці». Цікаві  конкурси  і  змагання підняли настрій присутнім. Захопившись  змаганням  своїх  дітей, батьки та дідусі теж помірялись силами. Зворушливо з дитячих уст лунали слова привітань і подяки батькам – воїнам АТО. Гарним подарунком для всіх став патріотичний флешмоб «За волю України» у виконанні  дівчат.

 

 

СНІД. Знати, щоб жити.

Ще в середині минулого століття ніхто б і не подумав, що колись з’явиться хвороба, здатна знищити імунітет людини. У 1981р. у  США було зареєстровано перші випадки дивної хвороби. Вона вражала імунітет людини, яка ставала беззахисною перед будь-якою інфекцією. Назвали цю хворобу синдромом набутого імунодефіциту, скорочено СНІД. У 1983 р. вчені відкрили її збудника – вірус імунодефіциту людини (ВІЛ).
Сьогодні ми говоримо про ВІЛ/СНІД, оскільки нам часто зустрічаються ці два слова на плакатах, у газетах та журналах, їх чути по радіо, з екранів телевізорів і просто від дорослих. Але багато з нас, на жаль, не розуміють і не усвідомлюють, що таке ВІЛ/СНІД, як ця інфекція впливає на наше життя наших рідних, яку загрозу воно несе людям по всьому світі.
З цією метою в нашому  НВК 1 грудня відзначили День СНІДу. Класні керівники 8, 9, 10 класів провели виховні години "СНІД - темний привид минулого і майбутнього". А учні 10 - 11 класів переглянули фільм "СНІД. Знати,щоб жити".  Психолог школи Коцун О. М.  роздала учням  інформаційні буклети "Що потрібно знати про СНІД".
Мабуть, кожному здається, що СНІД існує десь дуже далеко і зовсім нас не стосується. Проте це не так. Легковажність чи необачність може призвести до трагічних наслідків
 

Посвята в першокласники

     22 листопада у 1 класі нашого  НВК  (класовод Волошин Н.В.) відбулося свято "Ми вже школярі".

     Першокласники виразно читали вірші, співали пісень, танцювали. А також інсценізували казку "Колобок іде до школи". У святі приймали участь Незнайко та його друзі "Двійки" та "Відмінниці". Допомагали провести свято п'ятикласники.

       А на кінець батьки пригостили школярів смачним тортом, на який учні ставили свічку, називаючи своє ім'я та прізвище, а також загадували бажання.

      Першокласники дали урочисту обіцянку школяра: виконувати всі правила для учнів, долати нелегкі шляхи шкільної науки, ніколи не відступати перед труднощами.

      Свято було досить цікавим. В залі панував дитячий сміх, сльози радості на очах у мам і бабусь, ледь помітне хвилювання на обличчі першої вчительки.

 

     Тож в добру путь, в добрий час,  наші  першокласники!

Педагогічна рада

24 листопада у  нашому НВК  відбулося засідання педагогічної ради. На порядок денний були винесені такі питання :

1.Про формування обчислювальних навичок як засіб розумового розвитку молодших школярів. Доповідач Майстришин А.А.

2.Про стан національно - патріотичного виховання засобами народознавства. Доповідач  Варжнікова Л. В.

 

3.Інформація про виконання постанови педради від 10.02.2017 року «Про стан викладання, рівень навчальних досягнень учнів з хімії». Доповідач Ковальчук Н.М.

Голодомор 1932-1933 рр.

Відкрийтесь, небеса !

Зійдіть на землю.

Всі українські села, присілки та хутори,

Повстаньте всі, кому сказали: вмри!

Засяйте над планетою, невинні душі!

Зійдіть на води й суші,

Збудуйте пам’яті невгасний собор!

     

        Сьогодні, коли від початку Голодомору 1932-1933 років минуло десятки років, ми не маємо права забувати народне слово правди і довічного прокляття, посланого на голови катів.

 

        24 листопада у  нашому НВК на панно  «Пам'ять невмируща»  усі школярі  прикріпили квіточки - незабудки виготовлені власними руками. Прес - центр учнівського парламенту  випустив газету «Скорботний 32 - 33 рік» про трагічні  події цих років. а класні керівники провели виховні бесіди "Той страшний 33-й"

МК вчителів початкових класів «Педагогічна кухня»

    23 листопада відбулося засідання МК вчителів початкових класів «Педагогічна кухня».

  На "перше"   третьокласники подали  математичну розвагу «Зоряний час». Демонструючи смикалку, уважність, оперативність мислення, команда дівчаток «2х2» успішно здобула перемогу.

  А на "десерт" для педагогів Кулинич Г.С. підготувала  «Казковий вернісаж»  та міні- тренінг.

День Гідності та Свободи

       Події зими 2013-2014 років змінили життя країни та життя кожного українця. В історії нашої держави вони залишилися під назвою  Революція Гідності. А  21 листопада  українці відзначають День Гідності та Свободи. Саме 21 листопада 2013 року розпочались перші протести української громадськості у відповідь на рішення Кабінету Міністрів України про призупинення процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

       В нашому НВК до Дня Гідності та Свободи  21 листопада педагогом – організатором Ковалик Н.С. було проведено  урочисту лінійку  під назвою  «Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе навіки». Учні вшанували патріотизм і мужність громадян, які в  2013-2014 роках постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, віддали за них своє життя.

       А 23  листопада   відбувся загальношкільний захід  у вигляді усного  журналу «Зима, що нас змінила».  Захід підготувала класний керівник 9 класу Федик І.С. разом зі своїми вихованцями. Учні пригадали присутнім по днях, від 21 листопада 2013 до 22 січня 2014 року, все що відбувалося  на Майдані Незалежності  та інших вулицях Києва і не тільки. Переглянули відео презентацію «Український майдан», прослухали пісні «Обирай свободу», «Пливе кача… » , «Юний хлопчина», «Хочу жити без війни». У виконанні Мелешко Вікторії прозвучали вірші «Жінко, не плачте…», «Балада про дві душі», «Моя Україна».  Закінчився виступ виконанням Гімну Євромайдану. Хвилиною мовчання було вшановано героїв «Небесної Сотні», героїв – патріотів, які поклали своє життя на захист рідної Батьківщини, за нас з вами.

Небесна Сотня - герої незборені,
Найкращі, найвідважніші  сини,

Яскравим сяйвом в небі засвітились,
   Щоб інші  мріяли, любили і жили.

       Низький уклін матерям і батькам, що виховали таких синів і дочок! Хай палають свічки пам'яті загиблих героїв у наших серцях.  Герої не вмирають! Вони завжди будуть жити в наших серцях.

 

 

Методична комісія  класних керівників

     З метою підвищення мовної культури учнів, свідомого ставлення до української мови 13 листопада до Дня писемності та мови у 6 класі  класним керівником Міщишин О.А. було проведено конкурсно - розважальну програму "Душа народу бринить у слові". Діти відгадували жартівливі загадки, прислів'я,  кросворди, а також складали з поданого слова нові слова. Захід пройшов у теплій та дружній  атмосфері. Наприкінці уроку класний керівник закликала  своїх учнів  любити рідну мову, плекати кожне її слово, не засмічувати суржиком. Гостями на заході були класні керівники  та батьки шестикласників.

День писемності

У пошуках  мовних скарбів третьокласники (класовод Кулинич Г. С.) провели гру-квест  "Диво калинове". Щоб розгадати цікаві інтелектуальні завдання, головоломки, загадки, їх потрібно було спершу розшукати. Цілий "мішок" веселощів, азарту,  гарного настрою, духу співпереживання, лідерства, перемоги - ось результат гри - квесту.

День писемності

Цікаво і змістовно в нашому НВК 9 листопада пройшов День писемності. Учні 4 класу разом зі своїм класоводом Дудяк М.В. записали відеозвернення до старшокласників із закликом берегти,  примножувати, плекати рідне слово, рідну мову. Бо,

  Хто рідну мову забуває,
 Той у грудях не серденько, а лиш камінь має.

А учні 7-10 класів під керівництвом вчителя української мови та літератури Новоставської Л. І  провели флешмоб,  присвячений Дню писемності, а ще учні 5-11 класів взяли участь у написанні Всеукраїнського диктанту національної єдності. Кращі роботи будуть відзначені  грамотами.

Всеукраїнський місячник шкільної бібліотеки

Протягом місяця жовтня в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, що проходить під гаслом «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя»  в нашій школі було проведено ряд заходів:  1 клас - екскурсія на тему "Знайомство з бібліотекою", у 3-4 класах брейн - ринг "В гостях у казки",  у 5-8 класах година спілкування "Молодь за здоров'я". А у 9 класі було проведено вікторину "Книга - міст у світ знань", а з учнями 10-11 класів дискусію  "Формула щастя". У бібліотеці організовано постійно діючі книжкові виставки: «Здоровий спосіб життя – хворобам нема вороття."   А також протягом місяця  діяла виставка малюнків на тему "Ми - за здоровий спосіб життя".

 

Обмін досвідом

27 жовтня третьокласники разом із класоводом Кулинич Галиною Станіславівною радо запросили до себе на відкритий урок учителів - словесників, які навчають учнів 5-11 класів. Галина Станіславівна на високому методичному рівні провела урок з української мови на тему : "Слово. Значення слова". Вчителька упродовж уроку підтримувала доброзичливу атмосферу, використовувала різні форми роботи, діти з великим захопленням  виконували поставлені перед ними завдання, охоче демонстрували  свої знання з теми, проявляли творчі здібності.На уроці вчителька уміло здійснювала перехід від одного виду роботи до іншого, що стимулювало активну діяльність учнів на уроці. Урок був дуже цікавим. Було дуже приємно та корисно спостерігати за роботою професіонала!

Наша гордість -  наші  п'ятилітки

Методична комісія  класних керівників

26 жовтня  відбулося засідання методичної комісії  класних керівників. Класний керівник 5 класу Ільків  Л. Б. провела відкриту виховну годину "Україна - європейська держава". Вчителька розказала своїм вихованцям про Європейський Союз, його символи, а також діти довідалися про видатні пам'ятки країн ЄС  та  України. Переглянули п'ятикласники і цікаву презентацію про Європейські країни. 

Посвята в читачі

У четвер, 26 жовтня  у 2 класі (класовод Мелешко Л. О) відбулася урочиста церемонія "Посвята у читачі". Учні ставили виставу, де героями були Церемоніймейстер, Лиха Фея, Одиниця, Двійка, Книжкова Фея, Лікар Айболить, Хлопчисько та Книга. Діти зрозуміли, що не  можна кривдити  книг. Вони дали урочисту обіцянку поважати книги, виконувати всі правила користування книгою, зробити все, щоб книги "не хворіли", не проходити спокійно повз тих, хто ображає книгу. Свято пройшло весело і учні 2 класу були прийняті у читачі.

«Людина майбутнього – це людина здорова»

23 жовтня 2017 року

   В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек у Глиницькому НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ»  під керівництвом бібліотекаря  Подоборіжної Н.І. 23.10.2017 року проведено годину спілкування з учнями 5 класу на тему: «Людина майбутнього – це людина здорова». Під час години спілкування панувала здорова,  позитивна атмосфера, яку діти понесли в світ.

Нехай земля почує сміх дітей,

Здорових, молодих людей,

Щоб щастя була повна хата

 

І радості було багато!

Козацькі забави

       13 жовтня у нашій школі проходили козацькі забави. Учні школи продемонстрували свої вміння з виконання козацької пісні і строю. Учні були поділені на 4 команди. Між учнями 5-11 класів відбулися спортивні змагання: біг у мішках, збирання картоплі, перетягування канату, біг у чоботах, змагання на руках, «звари борщ», бій козаків на лавці (хто кого швидше зіштовхне із лавки), біг у колі по двоє, танцювання гопака (хто швидше попаде у ритм) та інші, які організувала педагог - організатор Ковалик Н.С. Переможці були відзначені і нагороджені грамотами. Усі учасники отримали багато позитивних вражень, а також мали можливість відчути себе справжніми козаками.

Окружний етап фестивалю "Сурми звитяги"

12 жовтня учні нашої школи взяли участь в окружному етапі дитячо - юнацького фестивалю мистецтв "Сурми звитяги", який відбувся у Краковецькій ЗОШ І - ІІІ ст. ім. Романа  Шухевича. 

Вітаємо нашу Думу Діану з перемогою у номінації "Вокал" і 

Мелешко Вікторію, яка посіла 2 місце у номінації "Художнє читання".

Вітаємо наших дівчаток з перемогою  і бажаємо їм  творчих злетів.   

Наші мандрівки

6 жовтня учні 10-11 кл. разом з вчителем історії Міщишин О.А. здійснили екскурсію у с. Бунів, де проживав останні роки свого життя і помер від рук НКВД  Юрій Липа - громадський діяч, поет, активний учасник руху Опору, лікар. Діти побували у  його музеї, який знаходиться у приміщенні школи ім. Юрія Липи та місцевому ФАПі. Екскурсію провів Больбан Ю. І.  А також відвідали могилу Ю. Липи та  могили воїнів УПА. Діти мали можливість доторкнутись духовно до ще однієї сторінки нашої історії.

 

 

Квітковий вернісаж

 

У нашому НВК відбулась виставка-конкурс "Квітковий вернісаж". Участь взяли учні 1-11 класів. Кожен клас проявив креативність, оригінальність та творчість при виготовленні композицій. Кращі композиції були відправлені у Яворів на районну виставку.

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

      В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек 2 жовтня  в нашому НВК відбулася урочиста лінійка під гаслом "Бібліотека- храм науки", яку провела бібіліотекар - Подоборіжна  Н. І. На лінійці учні  9 класу  Мелешко В. і  Павлішко В. пригадали усім присутнім  значення слова "бібліотека", її значенням у житті людини. Закликали учнів частіше відвідувати бібліотеку і полюбити книжку, бо:

 

Книга - мій прекрасний квітник, у якому розпускаються бутони троянд;

Книга - мій прекрасний  сад, який приносить сто тисяч різноманітних плодів.

книга - моє червневе небо, що посилає перли з кожної краплини.

 

А протягом місяця в нашій бібліотеці пройде ряд цікавих заходів присвячених книзі, бібліотеці. Тож, любі діти, відвідуйте частіше бібліотеку, читайте,  пізнавайте світ.

 

 

Учителю! Ти світоч України!

  У першу неділю жовтня, у цю прекрасну пору до нас приходить освітянське свято. Це час, коли шелестить падолистом осінь, снує в лузі мереживо бабиного літа, а червоні грона калини пломеніють над землею, немов дарують весь жар любові  нашим вчителям. У нашому НВК працює чудовий педагогічний колектив. Це вони беруть дітей за руку й ведуть вперед до знань, до успіхів, до звершень, переборюючи їхню полохливість, невіру у власні сили, упертість, а деколи  лінощі. Це свято вшанування людей, які присвятили себе нелегкій і важкій справі - вихованню дітей. Це - вчительська доля....

    Щороку, з нагоди цього професійного свята у нашому НВК проходять урочистості. Цього разу учні нашої школи запросили своїх педагогів, вчителів у літературне кафе "Зошит у клітинку", у меню якого  лише ексклюзивні страви. З дитячих вуст  линули щирі  привітання і побажання вчителям, пісні про вчительську долю. А юні актори  у веселій формі показали  деякі миттєвості  зі шкільного життя. Найменші учасники відтворили сценку "І знову  двійка". 

Вчительські   обличчя засіяли усмішкою і щастям. Це святкове дійство запам'ятається всім. Такі миті не забуваються.

Учителю!

Ви на Землі покликані добро творити,

У кожного талант до чогось є.

А ти для того, щоб випещувать, творити.

У цьому і покликання твоє!

Тож дай Вам Бог усім подовше жити

В здоров'ї, сонці, щасті і теплі.

Ти - учитель,
Ти - сіяч недремний
І невтомний мудрий садівник.
Знаєш ти предивні таємниці,
Розум твій розпалює вогонь.
Лікар ти, котрий лікує душі
І до сонця повертає всіх,
Капітан - у морі, а на суші -
Ти наставник юних, молодих.
Ти - коваль, поет і будівничий,
Добротворець і дозорець ти.
До дітей тебе веде і кличе,
Світлий образ нашої мети.
І в день такий урочистий, святковий
Дозвольте Вашу працю вшанувать.
І квіти всі, принесені сьогодні,
Від всього серця Вам подарувати

Методоб'єднання  класних керівників

Для вирішення першочергових завдань виховання учнів у сучасних умовах розпочало свою роботу  методобєднання класних  керівників нашої школи. Методичну роботу  з педагогами сконцентровано на вирішення проблемного питання: вивчення історії рідного краю,ознайомлення учнів з культурною спадщиною українського народу.

 

На засіданні було прослухано звіт голови МО  Варжнікової Л.В. про результати виховної роботи у 2016-2017 н.р..Визначено основні напрямки роботи на новий навчальний рік. Затверджено  виховні плани класних керівників.

Збережи в собі душу дитини,

А себе – в душах дітей

 27 вересня в нашій школі відбулися  загальношкільні батьківські збори на тему «Наші діти - наша старість». На батьківських зборах було розглянуто питання про взаємодію школи і батьківського колективу  у 2017-2018 н.р. Доповідала директор школи –

Надія Ковальчук.

    Цікавою була  доповідь ЗНВР  Варжнікової Л.В. на тему «Жорстокість серед школярів». Крім прослуханої доповіді, батьки мали можливість переглянути відеоролик  «Дитячі прохання дітей до батьків». Де в цікавій формі  показано що ж насправді  хочуть наші діти. А це зовсім небагато: любові, уваги, спілкування.

    Психолог школи – Коцун О.М. провела з батьками тести: «Які ми батьки…», «Добра мати - добрий батько», які скерували батьків у правильне русло щодо виховання своїх дітей.

 

   Батьківські збори пройшли  в дружній  і теплій атмосфері спілкування між батьками і вчителями.

 

           19 вересня 2017 вчителі - словесники нашої школи Новоставська Л,І. Федик І.С, Козак О,М., побували на зустрічі  з відомим письменником, лауреатом Шевченківської премії, щирим українцем, патріотом,  Людиною з великої літери – Василем Шклярем. Зустріч проходила у народному дому смт. Краківець. В. Шкляр перебуваючи з творчою поїздкою на Яворівщині  на запрошення місцевої влади, дирекції школи прибув у Краківець з презентацією своєї нової книжки «Троща». Слухаючи виступ Василя Миколайовича  ми дізналися про важливі історичні моменти нашої історії,  які спонукали його писати свої твори. Кожен його твір - бестселер і витримує кілька перевидань. Василь Шкляр – автор славнозвісних романів : «Залишенець», «Маруся», «Елементал», “Кров кажана». «Тінь сови», «Ключ» і останній роман «Чорне сонце» - про герої Небесної сотні та воїнів, які воюють на Сході України.

        Вкінці  зустрічі всі бажаючі мали можливість придбати улюблену книгу Шкляра з його власним автографом. Зустріч залишила у наших душах приємні нотки від спілкування з видатною людиною сучасності.

 

День знань

Жовтіє листя на тополі

Летять у синяві хмарки.

Відкриті навстіж двері в школі

Ідуть до школи школярі.

З гілок  тополь злітає листя

Кружляє й падає до ніг.

Сьогодні урочисто діти

Переступають цей поріг.

 

1 вересня веселий дзвінок скликав дітей, батьків, гостей, вчителів на подвір'я школи, щоб разом відсвяткувати День знань. Для когось - це лише початок ще одного навчального року, а для першокласників- це хвилююче і незабутнє свято. Адже вони вперше переступили поріг рідної школи.Цього року країна Знань відкрила свої двері для 23 першокласників.

Їх вітали батьки, директор школи, одинадцятикласники.

Благословив на добру дорогу у храм науки священник о.Степан.

Успіхів Вам на шкільній стежиині

Свято останнього дзвоника

26 травня для 131 учня Глиницького НВК пролунав «останній дзвінок»,  завершився навчальний рік. Це день важливий для кожного з нас, цей день має своє значення. Для дітей – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.

Розділити радість свята із учнями та педагогами приїхала голова селищної ради Мамчур Ольга Іванівна та священник о. Степан.

Директор школи Ковальчук Н. М. вручила грамоти та подяки переможцям і призерам предметних олімпіад, творчих конкурсів та спортивних змагань. Випускників школи прийшли привітати їхні батьки, вчителі, наймолодші учні нашої школи. Свято закінчилося флешмобом за участю 4,9 та 11 класів.

Це особливий день для тих школярів, які закінчують школу. Для когось — це початок нового навчання, здобуття вищої освіти, для когось — початок трудового життя. Нехай вам щастить у всіх ваших починаннях, амбітних планів і величних звершень, невгамовності і пошуку ініціативи. 

"Потяг до 5 класу"

24 травня у 4 класі відбулося свято "Потяг до 5 класу". На святі були присутні вчителі, батьки випускників, учні початкової школи. З вітальним словом та найкращими побажаннями до випускників початкової школи звернулась директор Ковальчук Н. М. 

Четвертокласники висловили подяку своїм вчителям і батькам у віршах, піснях та веселих сценках, згадали свої шкільні роки.

Крім цього, діти разом із своїми батьками підготували привітання та подяку за спільно прожиті роки своїй першій вчительці Волошин Н. В. Отож, бажаємо нашим випусникам початкової школи міцного здоров'я, творчих досягнень, нових перемог, залишатися добрими, веселими, дружніми, допитливими в отриманні знань.

 

Вітаємо наших маленьких випускників із закінченням початкової школи та бажаємо успіхів під час навчання у середній та старшій школі!

День матері

Травень – особливий місяць, бо святкуємо з любов’ю урочистий, світлий День Матері. Свято Матері завжди припадає на другу неділю травня, коли все цвіте, здається, ніби природа разом з нами це свято вітає.

З цією метою у нашій дошкільній групі відбулося свято присвячене Дню Матері. Діти разом з вихователем вшанували рідних матусь, які знову завітали до них у гості.

Організатори  дійства подбали про духовне, емоційне та естетичне збагачення дітей під час свята. Доказом цього було цікаве оформлення залу, вбрання дітей.  Спільне переживання святкової події було радісним і пізнавальним для дітей, давало відчуття вмілості кожній дитині, морально підносило її в прагненні зробити своїм виступом приємне рідній матусі. Малята вітали своїх мам, співали для них пісні, читали віршики та виконували інсценівки.

Від дитячих усмішок в залі було тепло та затишно, а подаровані квіти та власноруч виготовлені подарунки довершили святкову атмосферу. 

День вишиванки

Вишиванка - це наша національна гордість! Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров'я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам'яті. Цей оберіг прийшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, велику любов до України.

18 травня в нашій школі відбувся День вишиванки. Дрескодом дня була вишиванка, і вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки.

У святкуванні взяли участь не лише учні, а й вчителі.

Проведення такого свята показало, що учні школи відчувають себе справжніми українцями і налаштовані на збереження нашої культури та традицій.